Ślimaki Polish Snail Holding w dobrej cenie w sieci Selgros Cash&Carry

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #93 - Ślimaki Polish Snail Holding w dobrej cenie w sieci Selgros Cash&Carry

Coraz lepsza dostępność ślimaków PSH Polish Snail Holding na polskim rynku.

Firma z Elbląga, lider produkcji i przetwórstwa ślimaków zaprasza konsumentów do skorzystania z promocji cenowej w sieci sklepów Selgros Cash&Carry, Selgros to sieć sklepów handlu hurtowego. Oferta obejmuje 40.000 artykułów spożywczych i przemysłowych.

"Prowadzone przez naszą firmę działania handlowe zmierzają do jeszcze lepszej dostępności produktów na terenie całego kraju. Ślimaki mają w ostatnich miesiącach dobrą passę. Liczne publikacje edukacyjne, wzrost świadomości Polaków i coraz większe zainteresowanie zdrową żywnością, moda na zdrowy styl życia i diety, to wszystko przyciąga uwagę do ślimaków - produktu o bardzo atrakcyjnych walorach odżywczych" informuje Damian Gajewski, Prezes Zarządu PSH. 
 

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.
 

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.
 


Zobaczmy również jak ślimaki wkraczają do polskich kuchni
Facebook www.facebook.com/KuchniaSlimakaPolishSnailHolding

_________________________________

Polish Snail Holding
Informacje dla właścicieli sklepów i lokali gastronomicznych
 
Ireneusz Bednarczyk
Dyrektor Handlowy
 
tel: +48 796 174 303
i.bednarczyk@polishsnailholding.com

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.