Polish Snail Holding

Misja Naszej Firmy:

"Wiedza i doświadczenie dla hodowców ślimaków"

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaków, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

"Misją PSH jest kompleksowa działalność związana z rozpowszecnianiem i doskonaleniem towarowej hodowli ślimaka jadalnego w Polsce, Europie i na Świecie. Dostarczamy hodowcom najlepszą wiedzę, tworzymy i wprowadzamy nowartorskie rozwiązania technologiczne w celu usprawnienia systemu hodowlanego. Tym samym chronimy rodzime gatunki ślimaka, przed rabunkowym pozyskiwaniem go z natury do celów konsumpcyjnych."

Polish Snail Holding - główny odbiorca ślimaków hodowlanych w Polsce. Twórca i właściciel marki Molluscoo. Producent śluzu ślimaka i kosmetyków na bazie tego surowca.

Firma wielokrotnie nagradzana za swą działalność biznesową : "Odkrycie Roku 2017", "Dobra Marka 2018 Jakość*Zaufanie*Renoma", "Żagle Warmii i Mazur- Najlepszy produkt i usługa".

Nominacje w kategoriach: "Ambasador Innowacyjności", "Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2019","Firma Roku 2019", "Polska Nagroda Innowacyjności 2019".

psh

Hodowla ślimaków na wysokim poziomie. FAKTY o Polish Snail Holding.

ZAPROJEKTOWALIŚMY i wdrożyliśmy najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli ślimaków, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy i nie tylko.

WYSZKOLILIŚMY już hodowców ślimaków z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

PROWADZIMY hodowców ślimaków w kilku krajach!

GWARANCJA DARMOWYCH szkoleń dla współpracujących z nami hodowców ślimaków !

MOŻLIWOŚĆ ZBYTU i sprzedaży ślimaków po ustalonych cenach!

GWARANCJA PEŁNEJ POMOCY w trakcie hodowli. NIE pozostajesz sam! Hodowlę ślimaków prowadzisz z codzienną naszą pomocą!! Konsultanci, instrukcja obsługi Twojej hodowli ślimaków na każdy dzień.

Otrzymujesz najlepszą technikę hodowlaną ślimaków, DZIAŁAJĄCĄ I SPRAWDZONĄ w WIELU KRAJACH!

PSH jest podmiotem OKREŚLAJĄCYM wymagania odnośnie struktury i włóknistości mięsa ślimaków!

PROWADZIMY Bank Linii Hodowlanych Ślimaka.

STWORZYLIŚMY linie odpowiadające polskim warunkom klimatycznym!

PROWADZIMY badania naukowe nad ślimakami hodowlanymi i śluzem ślimaków w naszych laboratoriach oraz we współpracy z ośrodkami naukowymi w Polsce np. nad substancjami aktywnymi w śluzie ślimaka na liniach komórkowych.

OPRACOWALIŚMY technologię przemysłowego pobierania śluzu ślimaka w celach farmaceutycznych i kosmetycznych, stworzyliśmy Profesjonalne Laboratorium do Ekstrakcji Śluzu w skali wielkogabarytowej.

POSZUKUJEMY nowych genów ślimaków hodowlanych w Afryce i Azji.

STWORZYLIŚMY linie hodowlane ślimaków odporne na niższe temperatury!

OD 19 LAT SKUPUJEMY lub pośredniczymy w sprzedaży ślimaków od hodowców i ZAWSZE płacimy zgodnie z umową!

NIE oferujemy cen NIEREALNYCH w skupie, oferujemy najwyższe rynkowe ceny skupu!

Jesteśmy JEDYNĄ firmą w Polsce, której produkty RZECZYWIŚCIE istnieją i są w sprzedaży na rynku polskim i zagranicznym!

Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą ślimaków, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa!!!

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa ślimaków, a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala nam oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez CAŁY ROK.

 

Globalna struktura lidera hodowli ślimaków Grupy Polish Snail Holding.

  • Polish Snail Holding sp.jawna. – nadrzędny podmiot koordynujący skup ślimaka hodowlanego na zasadzie umów kontraktacyjnych, proces szkoleń nowych hodowców ślimaków, produkcję luksusowych wyrobów z mięsa ślimaka, handel i marketing gotowych produktów. W skład PSH wchodzą:
  • Najnowocześniejsze Laboratorium Przetwórnia Ekstrakcji, Separacji i Oczyszczania Śluzu ślimaka. Jedyne w Polsce i jedno z kilku na świecie.
  • Dział Produkcyjny - przetwarzający skupowane ślimaki i produkujący z nich luksusowe dania.
  • Laboratorium badania jakości mięsa.
  • Dział Współpracy i Nadzoru nad Grupami Hodowlanymi PSH – podmiot zapewniający wsparcie doradcze, odpowiedzialny za szkolenia oraz przygotowanie nowych hodowców do własnej hodowli, konsultant wszystkich zrzeszonych hodowców w Polsce oraz za granicą. WYSZKOLILIŚMY już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.
  • Grupa hodowlana – hodowle ślimaków partnerskie będące pod opieką i nadzorem PSH, współpracujące z PSH na zasadzie umów kontraktacyjnych na skup wyhodowanego tuczu ślimaka. Hodowle partnerskie znajdują się na terenie całego kraju jak i poza granicami Polski. Współpracujemy z około 300 hodowcami w Polsce, grupą hodowlaną na Litwie skupiającą ok 100 hodowców, oraz z hodowcami z innych krajów m.in w Bułgarii, na Łotwie, w Czechach, Ukrainie i Niemczech. Wszystkie osoby zainteresowane hodowlą zapraszamy do działu HODOWLA
  • Właściciel marki MOLLUSCOO - ekskluzywnych kosmetyków z najwyższej jakosci śluzem ślimaków. Kosmetyki MOLLUSCOO były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane.

Podmioty gospodarcze oraz osoby zainteresowane współpracą handlową zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą. Zapraszamy do wspólnego zarabiania przy hodowli ślimaków!

O firmie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.