Zostań hodowcą ślimaków

Misją PSH jest przekazanie hodowcom najnowszych osiągnieć technologicznych w zakresie przemysłowej, zarobkowej hodowli ślimaka.

Hodowla z PSH to: 

  • Najnowocześniejsza, unikatowa technologia hodowli
  • Kontakt z odbioracami ostatecznymi i sprawdzonymi pośrednikami
  • Najwyższe rynkowe ceny skupu
  • Darmowe szkolenia - cykl profesjonalnych szkoleń teoretycznych oraz praktycznych
  • 19 lat doświadczenia w Polsce, Europie, Afryce

Przetwórnia PSH to Doświadczenie i Renoma w Europie.

  • Tysiące wyszkolonych hodowców
  • Setki uruchomionych hodowli
  • Konsulting
  • Nadzór nad hodowcą
  • Pełna pomoc

Zapraszamy do wspólnego zarabiania na ślimakach!

Kontakt : 601 167 524

(Formularz kontaktowy znajduje się na dole strony).

W ramach współpracy otrzymujesz:

 

Jak zostać hodowcą ślimaków? 

To bardzo proste, wystarczy się skontaktować z naszym Działem Współpracy z Hodowcami ( tel. 601 167 524 lub wysłać maila - adres na dole strony).

Otrzymacie Państwo pełne informacje o zasadach współpracy z Przetwórnią PSH, kosztach, wymaganiach, ryzyku itd

Polish Snail Holding – lider w branży towarowej hodowli ślimaków w Polsce i w Europie kładzie duży nacisk na prowadzenie szkoleń dla współpracujących z firmą hodowców ślimaków. Szkolenia teoretyczne i praktyczne dla hodowców ślimaków organizowane przez PSH są bezpłatne.

Zatem po zapoznaniu się z zasadami otrzymacie Państwo zaproszenie na szkolenia.

Współpraca z hodowcami ślimaków stanowi FUNDAMENT naszej działalności i TAJEMNICĘ sukcesu PSH w tak wielu krajach!

Jak przebiegają szkolenia dla hodowców ślimaków?

Moduł I to teoretyczne szkolenie z zakresu nowoczesnej, wydajnej hodowli ślimaków.

Moduł II oraz Moduł III to już zajęcia praktyczne na fermach  ślimaków z wykorzystaniem wiedzy nabytej wcześniej na zajęciach teoretycznych.

To szansa i okazja na profesjonalną hodowlę ślimaków i swój własny dochodowy biznes !

PSH dzieli się swoją wiedzą na temat hodowli ślimaków.

Szkolący się hodowcy ślimaków otrzymują na początek olbrzymią dawkę wiedzy teoretycznej, przedstawianej za pomocą technik multimedialnych – filmów, zdjęć, wizualizacji. Następnie zaś uczestniczą w zajęciach praktycznych, na terenie hodowli Polish Snail Holding.

Tam przechodzą każdy etap związany z hodowlą tych zwierząt, poznają wszystkie tajniki naszej firmy, nasze patenty, usprawnienia, rozwiązania wielu problemów. Można powiedzieć, że otrzymują potężną, kompleksową, profesjonalną wiedzę, do której PSH dochodziło przez wiele lat, korzystając również z badań naukowców z Polskiej Akademii Nauk.

PSH przygotowuje hodowców ślimaków do tego, aby działalność przyniosła im jak największe zyski.

Damian Gajewski, prezes PSH: Gwarantujemy, że chętni, którzy do nas się zgłoszą, zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowym, teoretycznym i praktycznym, dzięki któremu poznają wszystkie aspekty związane z opłacalną hodowlą ślimaków. Nowym hodowcom ślimaków objaśnimy zasady obsługi stołu reprodukcyjnego, prawidłowego podawania paszy, przygotowywania różnych mieszanek ziemi do składania jaj, technik testowania wilgotności ziemi, wydobywaniem i przekładaniem jaj do inkubacji.

Hodowcy ślimaków prowadzeni „za rękę”

Po zakończeniu cyklu szkoleń Polish Snail Holding nadal wspiera swoich hodowców ślimaków. Firma służy pomocą oraz fachowym doradztwem. Prowadzi również wewnętrzną stronę internetową, na której każdego dnia w trakcie trwanie sezonu, zamieszczane są wszystkie ważne dla hodowców informacje i porady. Oznacza to, że w trakcie hodowli, każdy hodowca prowadzony jest "za rękę", podawane są mu informacje to w danym momencie należy robić, na co szczególnie uważać oraz co zaraz będzie się działo w hodowli.

Paweł Piwowarski (PSH):Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w hodowli ślimaków – teoretycznym i praktycznym. Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie prowadząc od 9 lat, z sukcesami, setki hodowców kontraktacyjnych i nadzorując ich hodowle. Szkolenia prowadzimy właśnie po to, aby osoby, które dopiero chcą zacząć swoją biznesową przygodę z hodowlą ślimaków, wiedziały jak rozpocząć taką działalność. Hodowcom oferujemy ślimaki z naszej specjalnej linii genetycznej, które zapewniają odpowiedni wzrost, doskonałą jakość mięsa i bardzo dobrą rozrodczość, oraz przygotowujemy  do samodzielnego prowadzenia tego biznesu.

Model biznesowy hodowli ślimaków gwarantujący sukces.

Polish Snail Holding usprawniło hodowlę ślimaków w Polsce, nadając temu przedsięwzięciu odpowiednio wysokie standardy produkcji.

Wszyscy hodowcy ślimaków otrzymują ten sam materiał zarodowy, te same rośliny do wysiania, takie same pasze dla ślimaków. Cała hodowla odbywa się pod czujnym nadzorem Polish Snail Holding. To jeden, wspólny, sprawdzony i najlepszy model biznesowy w branży hodowli ślimaków..

Co o szkoleniach mówią sami hodowcy ślimaków współpracujący z firmą Polish Snail Holding?

Marcin: - Wybrałem firmę Polish Snail Holding do współpracy, ponieważ jest najbardziej wiarygodna. Dużo informacji znalazłem w internecie. Szkolenia bardzo ciekawe i pomocne. Szczególnie jeśli chodzi o odpowiedni dobór ziemi do hodowli i paszy dla ślimaków.

Justyna: - Wraz z zakończeniem szkolenia, cały czas mam dobry kontakt z PSH. Wiele potrzebnych informacji otrzymuję przez stronę internetową. Szkolenie było ciekawe i bardzo pomocne.

Wiktor: - Interesowały mnie takie szczegóły, jak ilość potrzebnej powierzchni ziemi do hodowli oraz informacje o hodowli pod folią. Wszystkiego dowiedziałem się w sposób wyczerpujący. Bardzo dobry kontakt z prowadzącymi szkolenie.

Robert: - Interesowały mnie koszty oraz zyski z hodowli ślimaków. Specjaliści Polish Snail Holding dokładnie mi to wytłumaczyli oraz pokazali cały model biznesowy tego przedsięwzięcia. Jestem bardzo zadowolony.

Dlaczego warto hodować ślimaki z Polish Snail Holding?

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą ślimaków, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

O firmie PSH przeczytasz tu:

https://polishsnailholding.com/o-firmie/polish-snail-holding

 

Dział współpracy z hodowcami, dział ds Umów Kontraktacyjnych :

Paweł Piwowarski   |   p.piwowarski@polishsnailholding.com   |   tel: 601 167 524

 

Hodowla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.