Gotowanie ślimaków w Hotelu Elbląg. Zobaczcie, co z tego wyszło

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #62 - Gotowanie ślimaków w Hotelu Elbląg. Zobaczcie, co z tego wyszło

Dwóch kucharzy restauracji Hotelu Elbląg, cztery wariacje na temat dań ze ślimaków. Wyszły potrawy niezwykle ciekawe, różnorodne, po prostu pyszne. Z tego kuchennego jam session zrobiliśmy kilka filmów. Dziś prezentujemy pierwszy z nich.

Jest pomysł. W restauracji „Dom Królów” Hotelu Elbląg można zjeść ślimaki. Dostarcza je tam nasza firma - Polish Snail Holding. Pytamy więc szefów hotelu, czy zgodzą się na to, aby kucharze pobawili się trochę w gotowanie potraw z mięsa tych zwierząt. Chcemy pokazać, jak łatwo można przyrządzić wiele, ciekawych potraw. Jak proste w przygotowaniu są dania ze ślimaków, które można kupić w puszkach w wielu sklepach, także w Elblągu. Jest zgoda, a więc gotujemy.

Dwóch mistrzów kuchni Restauracji „Dom Królów” bierze na patelnię cztery przepisy własne na potrawy ze ślimaków. Z tych wariacji kulinarnych powstają cztery niesamowicie pyszne dania, które zjadaliśmy ze smakiem.

Chcemy podzielić się z Wami tymi przepisami, dlatego nagraliśmy cały proces. Dziś prezentujemy pierwszy. Wkrótce kolejne.

Miłego oglądania i smacznego!

Film znajduje się pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=vygfiHZrV8o

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.