PSH zmienia etykiety na puszkach z mięsem ślimaków

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #74 - PSH zmienia etykiety na puszkach z mięsem ślimaków

Polish Snail Holding, lider w produkcji gotowych do spożycia ślimaków w puszce odświeża wizualizację swoich produktów. Ma być bardziej przejrzyście i przyjaźnie dla klientów. Zwłaszcza teraz, nabywcy puszek z mięsem ślimaka mają je łatwiej zidentyfikować na sklepowych półkach. 

Od kilku tygodni trwa proces odświeżania wizualizacji puszki z mięsem ślimaków firmy Polish Snail Holding. Do tej pory ten produkt opatrzony był etykietą utrzymaną w ciemnych barwach ze złotymi wzorami. Do tego dominującym elementem wizualizacji była nazwa „Escargot”. Teraz to ma się zmienić.

Nowa etykieta będzie utrzymana w jasnych barwach, a wyróżniającym elementem będzie duży napis: „Ślimaki”.

- Chcieliśmy nadać naszej etykiecie puszki ślimaków lżejszą, łatwiejszą do identyfikacji przez klienta formę. Bardziej przyjazną w odbiorze – mówi Damian Gajewski, prezes firmy Polish Snail Holding sp. z o.o. – Dlatego zdecydowaliśmy się na odświeżenie wizualizacji puszki ślimaków. Ponadto zastąpiliśmy nazwę produktu – Escargot, bardziej swojsko brzmiącym określeniem „Ślimaki”. Chodziło przede wszystkim o to, aby klienci nie mieli problemu z odnalezieniem produktu i jego prawidłową identyfikacją.

Nowa etykieta na puszkach ślimaków firmy Polish Snail Holding pojawi się w ciągu najbliższych kilku tygodni. 

Nieco wcześniej Polish Snail Holding odświeżył także logo firmy. Zmiana była podyktowana chęcią zwiększenia oddziaływania komunikacyjnego samego brandu PSH na europejskich i światowych rynkach.

- To powoduje, że nasze działania są dużo znacznie szersze niż tylko sam skup ślimaków i produkcja gotowego mięsa tych zwierząt. Wychodzimy poza te ramy, aktywnie budując w Polsce rynek konsumpcji potraw z mięsa ślimaka. Ponadto, współpracując przy kilku projektach z Polską Akademią Nauk, badamy te zwierzęta oraz ich przydatność dla ludzi – mówi Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding. 

- W ostatnim okresie nasza firma bardzo mocno pracowała nad wdrożeniem projektu finansowanego przez Unię Europejską, który pozwoli nam wykonać bardzo duży skok jakościowy. To pozwoli nam na wdrożenie wielu kompleksowych rozwiązań jeśli chodzi o produkty bazujące na ślimakach – dodaje Damian Gajewski. – Mogło się niektórym wydawać, że nieco przystopowaliśmy z różnymi działaniami. Jednak zapewniam, że to całkowicie mylne wrażenie.

Polish Snail Holding to europejski lider w hodowli, skupie i wytwarzania produktów spożywczych z mięsa ślimaków. Ponadto firma intensywnie pracuje nad stworzeniem linii kosmetyków na bazie śluzu tych zwierząt. Trwają także działania mające na celu opracowanie technologii odzyskiwania wapnia z muszli ślimaków.

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.