Hodowcy ślimaków w Polsce. Jak zacząć hodowlę ślimaków?

Data wpisu: 15.06.2020
Zdjęcie główne #238 - Jak zostać hodowcą ślimaków?

Polish Snail Holding – lider w branży towarowej hodowli ślimaków w Polsce i w Europie kładzie duży nacisk na prowadzenie szkoleń dla współpracujących z firmą hodowców ślimaków. Szkolenia teoretyczne i praktyczne dla hodowców ślimaków organizowane przez PSH są bezpłatne.

Polish Snail Holding jest znaną i uznaną w Polsce i w Europie firmą szkoleniową z zakresu chowu i hodowli ślimaków w skali przemysłowej na całym świecie.

Jeżeli chcecie hodować ślimaki w celach zarobkowych, w najwyższych standardach i z największą wydajnością, to idealnie trafiliście. Zapraszamy!

Wszystkie szkolenia dla naszych hodowców ślimaków są całkowicie bezpłatne. W ramach szkoleń darmowa jest także pomoc konsultantów, materiały, instrukcje oraz rysunki techniczne!

Dlaczego hodować ślimaki z PSH?

PSH zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli ślimaków, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy i nie tylko.

Firma wyszkoliła już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

Szkolenia dla hodowców ślimaków odbywają się w ramach cyklu (3 szkolenia w cyklu).

Paweł Piwowarski (PSH): „Od wielu lat profesjonalnie szkolimy hodowców z Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Cypru, Nigerii, Chin czy Republiki Południowej Afryki. Szkolenia prowadzimy praktycznie cały rok, często co 14 dni”.

Jak przebiegają szkolenia dla hodowców ślimaków?

Moduł I to teoretyczne szkolenie hodowli ślimaków.

Moduł II oraz Moduł III to już zajęcia praktyczne na fermach hodowli ślimaków z wykorzystaniem wiedzy nabytej wcześniej na zajęciach teoretycznych.

PSH dzieli się swoją wiedzą na temat hodowli ślimaków.

Szkolący się hodowcy ślimaków otrzymują na początek olbrzymią dawkę wiedzy teoretycznej, przedstawianej za pomocą technik multimedialnych – filmów, zdjęć, wizualizacji. Następnie zaś uczestniczą w zajęciach praktycznych, na terenie hodowli Polish Snail Holding.

Tam przechodzą każdy etap związany z hodowlą tych zwierząt, poznają wszystkie tajniki naszej firmy, nasze patenty, usprawnienia, rozwiązania wielu problemów. Można powiedzieć, że otrzymują potężną, kompleksową, profesjonalną wiedzę, do której PSH dochodziło przez wiele lat, korzystając również z badań naukowców z Polskiej Akademii Nauk.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu hodowców ślimaków PSH?

https://polishsnailholding.com/aktualnosci-hodowla,ac159/psh-szkoli-najlepszych-hodowcow-slimakow-na-swiecie,192

PSH przygotowuje hodowców ślimaków do tego, aby działalność przyniosła im jak największe zyski.

Damian Gajewski, prezes PSH: Gwarantujemy, że chętni, którzy do nas się zgłoszą, zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowym, teoretycznym i praktycznym, dzięki któremu poznają wszystkie aspekty związane z opłacalną hodowlą ślimaków. Nowym hodowcom ślimaków objaśnimy zasady obsługi stołu reprodukcyjnego, prawidłowego podawania paszy, przygotowywania różnych mieszanek ziemi do składania jaj, technik testowania wilgotności ziemi, wydobywaniem i przekładaniem jaj do inkubacji.

Hodowcy ślimaków prowadzeni „za rękę”

Po zakończeniu cyklu szkoleń Polish Snail Holding nadal wspiera swoich hodowców ślimaków. Firma służy pomocą oraz fachowym doradztwem. Prowadzi również wewnętrzną stronę internetową, na której każdego dnia w trakcie trwanie sezonu, zamieszczane są wszystkie ważne dla hodowców informacje i porady. Oznacza to, że w trakcie hodowli, każdy hodowca prowadzony jest "za rękę", podawane są mu informacje to w danym momencie należy robić, na co szczególnie uważać oraz co zaraz będzie się działo w hodowli.

Paweł Piwowarski (PSH): „Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w hodowli ślimaków – teoretycznym i praktycznym. Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie prowadząc od 9 lat, z sukcesami, setki hodowców kontraktacyjnych i nadzorując ich hodowle. Szkolenia prowadzimy właśnie po to, aby osoby, które dopiero chcą zacząć swoją biznesową przygodę z hodowlą ślimaków, wiedziały jak rozpocząć taką działalność. Hodowcom oferujemy ślimaki z naszej specjalnej linii genetycznej, które zapewniają odpowiedni wzrost, doskonałą jakość mięsa i bardzo dobrą rozrodczość, oraz przygotowujemy  do samodzielnego prowadzenia tego biznesu.

Model biznesowy hodowli ślimaków gwarantujący sukces

Polish Snail Holding usprawniło hodowlę ślimaków w Polsce, nadając temu przedsięwzięciu odpowiednio wysokie standardy produkcji.

Wszyscy hodowcy ślimaków otrzymują ten sam materiał zarodowy, te same rośliny do wysiania, takie same pasze dla ślimaków. Cała hodowla odbywa się pod czujnym nadzorem Polish Snail Holding. To jeden, wspólny, sprawdzony i najlepszy model biznesowy w branży hodowli ślimaków..

Dlaczego warto hodować ślimaki z Polish Snail Holding?

  • Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.
  • PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą ślimaków, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.
  • Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

 

O firmie PSH przeczytasz tu:

https://polishsnailholding.com/o-firmie/polish-snail-holding

Autor wpisu: PSH

Artykuły powiązane

Hodowla ślimaków nadal biznesem z dużą rentownością

0
16.06.2016

Hodowla ślimaków nadal biznesem z dużą rentownością Rusza nowa transza naborów dla osób zainteresowanych uruchomieniem w 2016 hodowli ślimaków w posiadanym gospodarstwie rolnym....

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.