PSH własciciel marki Molluscoo na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych „Estetika” w Brukseli

Data wpisu: 11.10.2017
Zdjęcie główne #185 - PSH własciciel marki Molluscoo na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych „Estetika” w Brukseli

W dniach 7 – 10 października 2017 r. miała miejsce jesienna edycja tego wydarzenia. Targi te postrzegane są jako ulubione miejsce spotkań wszystkich specjalistów branży kosmetycznej w tym regionie.

Przez ponad 35 lat „Estetika” oferuje przegląd wszelkich produktów i usług w obszarze zdrowia i urody. Wydarzenie to jest organizowane dwa razy do roku, w marcu oraz w październiku. Wtedy to tysiące specjalistów branży kosmetycznej, stylistów paznokci, dermatologów zbiera się w Brussels Expo podczas „Estetika Wiosna” i „Estetika Jesień”, aby zaprezentować najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Targi te dają wystawcom możliwość zaprezentowania swoich produktów dużej ilości zwiedzających z Belgii, Holandii i Francji.

Wśród nich znaleźliśmy się także my z najwyższej jakości produktami Molluscoo.

Nasze stoisko wzbudziło duże zainteresowanie, z czego ogromnie się cieszymy. Wyjątkowe zainteresowanie unikatową formułą naszych produktów sprawiło, że mogliśmy przyjąć szczególnego gościa.

Wyróżnieni zostaliśmy wizytą Pana Artura Orzechowskiego – Ambasadora Polski w Brukseli wraz ze swoją rodziną.

Jesteśmy niesamowicie ukontentowani i dumni z tego, że mogliśmy poszczycić się naszą ciężką pracą, która zaowocowała świetnymi kosmetykami przed tak dużą liczbą osób. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie oraz zaufanie dla naszej firmy. Dwoimy się i troimy, aby jak najlepiej spełniać wszelkie wymagania naszych klientów oraz zaspokajać kosmetyczne potrzeby tak, aby Państwo mogli być w pełni zadowoleni.

A tak prezentowały się nasze produkty

 

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.