Nagroda Główna w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” dla PSH za Molluscoo!

Data wpisu: 22.10.2018
Zdjęcie główne #191 - Nagroda Główna w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” dla PSH za Molluscoo!

Plebiscyt „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne, postępowe i nowoczesne przedsiębiorstwa. To firmy, które są dumą naszego regionu i wspaniale rozwijają lokalną gospodarkę. Ideą plebiscytu jest wspieranie i promocja najlepszych marek, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie. Odznaczenia przyznawane są w dwóch głównych kategoriach oraz pomniejszych podkategoriach. Są to zarówno nagrody główne, jak i wyróżnienia. W tym roku doceniono aż 21 uczestników. Niezmiernie miło nam poinformować, iż jedną z głównych nagród zdobyła firma Molluscoo!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 15 października 2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Otworzył je występ chóru dziewczęcego Cantabile pod batutą Agaty Wilińskiej. Parę słów od siebie powiedział sam marszałek województwa – Gustaw Marek Brzezin, który tłumaczył:

Żagle to symbol piękna, potęgi i prestiżu. Siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi. Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania.

Nasza marka zdobyła główne odznaczenie w podkategorii produkt lokalny. Firmę Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga wyróżniono za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Damian Gajewski, prezes spółki, tak komentował otrzymanie nagrody:

Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami.

Takie wyróżnienia ogromnie nas cieszą i jeszcze dodają motywacji w ciągłym rozwoju. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, ale będzie wciąż piąć się wyżej.

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.