Szukasz pomysłu na biznes? PSH ma gotowe rozwiązania

Data wpisu: 06.04.2020
Zdjęcie główne #228 - Szukasz pomysłu na biznes? PSH ma gotowe rozwiązania

Szukasz pomysłu na nowy biznes? Może chcesz odejść z korporacji i zainwestować swoje środki w „spokojniejsze” przedsięwzięcie? Być może wróciłeś z zagranicy i szukasz swojego miejsca, również biznesowego w kraju? Jeśli do tego lubisz pracę ze zwierzętami i spokojniejszy styl życia – Polish Snail Holding ma idealną propozycję.

W dobie niepewnych czasów, które chociażby objawiają się kryzysami jak ten spowodowany przez pandemię koronawirusa szukamy bezpiecznych lokat dla naszego kapitału i takiego modelu biznesowego, który będzie na tego typu wydarzenia odporny. Taka jest właśnie hodowla ślimaka, zajęcie, które – co ważne w czasie stanu epidemiologicznego – nie wymaga praktycznie żadnego kontaktu z większą ilości osób.

Ten rodzaj działalności może być nie tylko zyskownym przedsięwzięciem, ale również sposobem na całe życie, także te zawodowe. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że to również zajęcie wymagające sporej wiedzy i umiejętności. Dlatego warto zainteresować się ofertą lidera na rynku tej branży – firmy Polish Snail Holding, która zapewnia cały model biznesowy prowadzenia hodowli ślimaków.

Ta oferta to gotowy model biznesowy, sprawdzony nie tylko przez lata działalności w tej branży ale również przez dużą liczbę hodowców ślimaków.

Na czym polega ten model biznesowy? Przede wszystkim nowy hodowca – oprócz odpowiednich ślimaków do rozrodu, otrzymuje cały biznesowy pakiet wsparcia, który obejmuje szkolenia teoretyczne i praktyczne, odpowiednio skomponowaną paszę umożliwiającą szybki i prawidłowy wzrost ślimaków, codzienną dawkę ważnych informacji w hodowli ślimaków oraz na bieżąco konsultacje związane z rozwiązywaniem ewentualnych problemów.

Wygląda to tak, że uruchamiając hodowlę ślimaków i współpracując z Polish Snail Holding w pakiecie otrzymujemy również opiekę i wsparcie doświadczonego specjalisty w tej branży, który na każdym etapie naszej hodowli daje nam wskazówki, porady, wsparcie i rozwiązuje nasze wszystkie problemy. Takiego „wentyla bezpieczeństwa” nie oferuje praktycznie żadne inne przedsiębiorstwo na rynku hodowlanym.

- Gwarantujemy skup wychodowanych zwierząt oczywiście jeśli spełniają one nasze normy. Hodowcy współpracujący z nami otrzymują nie tylko wysokiej jakości reproduktory i specjalnie przygotowaną paszę dla ślimaków, ale również przez cały okres hodowli dostają od nas szereg ważnych rad czy wskazówek – specjalnie dla nich jest uruchomiona strona internetowa, gdzie codziennie przekazujemy rady i wskazówki. Dodatkowo zawsze można zgłosić się do nas z jakimkolwiek problemem dotyczącym hodowli ślimaków. Jeśli tylko hodowcy stosują nasze wytyczne, nie powinni narzekać na opłacalność swojej inwestycji – zapewnia Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding.

Ten model biznesowy, udostępniany hodowcom przez spółkę Polish Snail Holding, to przede wszystkim ogromna wiedza praktyczna i kilkunastoletnie doświadczenie w hodowli ślimaków.

Jak zaś wiadomo właśnie wiedza i doświadczenie – czyli „know how” jest najcenniejszym kapitałem przy starcie w nowym biznesie. Taki oferowany, gotowy model współpracy to praktycznie gotowy przepis na sukces w biznesie.

Do tego decydując się na hodowlę ślimaków w ramach firmy Polish Snail Holding mamy nie tylko gwarancję skupu wyhodowanych zwierząt, ale również wsparcie doświadczonej firmy i przekazany praktycznie gotowy model biznesowy hodowli ślimaków.

Wystarczy tylko słuchać wskazówek specjalistów PSH, wdrażać je w życie i traktować to zajęcie bardzo poważnie. Wówczas mamy szanse na sukces w tej branży.

Przeczytaj również o bezpłatnych szkoleniach dla hodowców ślimaków z PSH.

https://polishsnailholding.com/aktualnosci-firma,ac99/jak-rozpoczac-hodowle-slimakow-postaw-na-szkolenia-z-psh,241

Artykuły powiązane

Hodowla ślimaka jadalnego - pomysł na biznes.

0
31.12.2017

Hodowla ślimaka jadalnego. Nowy pomysł na świetny biznes? Czy hodowla ślimaka afrykańskiego w naszym kraju może być dobrym pomysłem na opłacalny biznes? Czy warto angażować swój...

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.