Jak zostać hodowcą ślimaków?

Data wpisu: 30.07.2022
Zdjęcie główne #243 - Jak zostać hodowcą ślimaków?

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę biznesową ze ślimakami, a może nawet odkryć nowy sposób na życie, warto zapoznać się z przedstawionymi informacjami. Przez najbliższy czas będziemy Wam podsumować informacje – podawane w sposób prosty i przejrzysty, jak rozpocząć i prowadzić hodowlę ślimaków w Polsce.

Jak więc zostać hodowcą ślimaków?

Przede wszystkim nie zaczynaj tego robić samodzielnie. Potrzebujesz nie tylko fachowej wiedzy, potrzebnych elementów do hodowli ale również firmy, która nie tylko zapewni profesjonalne i co ważne – bezpłatne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne a także skupi Twoje wychodowane ślimaki.

To ważne! Już przed rozpoczęciem hodowli tych zwierząt zapewnij sobie zbyt na nie.

Szkoleniami i skupem ślimaków w Polsce zajmuje się Polish Snail Holding – lider w branży towarowej hodowli ślimaków w Polsce i w Europie.

PSH kładzie duży nacisk na prowadzenie szkoleń dla współpracujących z firmą hodowców ślimaków. Szkolenia teoretyczne i praktyczne dla hodowców ślimaków organizowane przez PSH są bezpłatne.

Jak przebiegają szkolenia dla hodowców ślimaków?

Moduł I to teoretyczne szkolenie z zakresu nowoczesnej, wydajnej hodowli ślimaków.

Moduł II oraz Moduł III to już zajęcia praktyczne na fermach  ślimaków z wykorzystaniem wiedzy nabytej wcześniej na zajęciach teoretycznych.

Współpraca z PSH to szansa i okazja na profesjonalną hodowlę ślimaków i swój własny dochodowy biznes!

Zapraszamy do wspólnego zarabiania na ślimakach!

Kontakt : 601 167 52

Przeczytaj również jak zacząć hodowlę ślimaków.

https://polishsnailholding.com/aktualnosci-firma,ac99/hodowcy-slimakow-w-polsce-jak-zaczac-hodowle-slimakow,238

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.