Dlaczego warto hodować ślimaki z Polish Snail Holding?

Data wpisu: 03.08.2020
Zdjęcie główne #245 - Dlaczego warto hodować ślimaki z Polish Snail Holding?

Polish Snail Holding usprawniło hodowlę ślimaków w Polsce, nadając temu przedsięwzięciu odpowiednio wysokie standardy produkcji. To powoduje, że hodowcy współpracujący z PSH mają duże szanse na osiągnięcie sukcesu biznesowego w tej branży.

Wszyscy hodowcy ślimaków otrzymują ten sam materiał zarodowy, te same rośliny do wysiania, takie same pasze dla ślimaków. Cała hodowla odbywa się pod czujnym nadzorem Polish Snail Holding. To jeden, wspólny, sprawdzony i najlepszy model biznesowy w branży hodowli ślimaków.

Wszystkie szkolenia dla hodowców ślimaków współpracujących z PSH są całkowicie bezpłatne. W ramach szkoleń darmowa jest także pomoc konsultantów, materiały, instrukcje oraz rysunki techniczne.

Dlaczego hodować ślimaki z PSH?

PSH zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli ślimaków, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy i nie tylko.

Firma wyszkoliła już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

Szkolenia dla hodowców ślimaków odbywają się w ramach cyklu (3 szkolenia w cyklu).

Paweł Piwowarski (PSH): „Od wielu lat profesjonalnie szkolimy hodowców z Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Cypru, Nigerii, Chin czy Republiki Południowej Afryki. Szkolenia prowadzimy praktycznie cały rok, często co 14 dni”.

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą ślimaków, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

O spółce Polish Snail Holding przeczytasz tu:

https://polishsnailholding.com/o-firmie/polish-snail-holding

Przeczytaj również jak zostać hodowcą ślimaków:

https://polishsnailholding.com/aktualnosci-firma,ac99/jak-zostac-hodowca-slimakow,243

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.