5 korzyści współpracy z Polish Snail Holding

Data wpisu: 27.07.2019
Zdjęcie główne #212 - 5 korzyści współpracy z Polish Snail Holding

Postanowiłeś zainwestować w hodowlę ślimaków? To świetna decyzja biznesowa – szansa na dodatkowy zarobek a może nowy styl życia jeśli oczywiście wiesz o co w tym biznesie i rolnictwie chodzi. Musisz wiedzieć jednak, że koronną zasadą w tym przedsięwzięciu będzie zapewnienie sobie odbioru wyhodowanych zwierząt.

Nie wierz w internetowe opowieści o tym, że lepiej omijać firmy kontraktujące ślimaki i szukać odbiorców na własną rękę i najlepiej zagranicą. Prawda jest taka, że finalni odbiorcy poza granicami kraju – restauracje, markety, przetwórcy mięsa zwierząt z reguły wybierają do współpracy sprawdzone firmy. Unikają pojedynczych farmerów. Dlaczego? To proste, ponieważ zależy im na dobrym gatunkowo mięsie ślimaków. Taka wstępna selekcja odbywa się zaś właśnie w firmach skupujących te zwierzęta od hodowców.

Kiedy wiec zdecydujesz się na hodowlę ślimaków w Polsce, koniecznie wybierze firmę, która zapewni twojej działalności zbyt zwierząt, odpowiednią paszę, szkolenia, doradztwo. Jest to ważne zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze ślimakami i stała opieka firmy będzie naprawdę potrzebna.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że liderem w tej branży – czyli hodowli i skupie ślimaków w Polsce i w Europie jest spółka Polish Snail Holding z Elbląga. Za firmą stoi kilkunastoletnie doświadczenie w hodowli ślimaków afrykańskich oraz kilkuset przeszkolonych i współpracujących z PSH hodowców z Polski i Europy. PSH to również firma innowacyjna, cały czas pracująca nad rozwojem i usprawnieniem hodowli ślimaków w Europie.

Wiążąc się z taką firmą zapewniasz sobie nie tylko komfort i spokój prowadzenia swojej działalności ale przede wszystkim otrzymujesz skuteczny „model biznesowy” w tej branży, który bardzo mocno pomaga w osiągnięciu sukcesu w hodowli ślimaków.

Oto 5 korzyści współpracy z Polish Snail Holding:

1.PSH to lider i największa firma w tej branży w Polsce i w Europie

Współpracując z PSH wchodzi do tej branży niemal prowadzony za rękę. Polish Snail Holding zależy na tym, abyś wyhodował ślimaki jak najlepszej jakości, ponieważ firma będzie je od Ciebie kupowała. Otrzymujesz też wiedzę i doświadczenie, które stoi za Polish Snail Holding. Masz cały czas zapewnioną „opiekę” lidera w tej branży, który na każdym etapie wspiera Twoją hodowlę.

2.Szkolenia z hodowli ślimaków

Musisz wiedzieć jak prowadzić hodowlę ślimaków w Polsce. Polish Snail Holding organizuje dla nowych hodowców bezpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne, które nauczą Ciebie jak postępować z tymi zwierzętami by osiągnąć jak najlepsze efekty i odnieść sukces. Skorzystanie z tej wiedzy specjalistów PSH jest po prostu bezcenne.

3.Skuteczny model biznesowy w hodowli ślimaków

Związując się z PSH nie tylko zapewniasz sobie odbiorcę zakontraktowanych ślimaków. Otrzymujesz skuteczny i sprawdzony „model biznesowy” hodowli tych zwierząt. To cały pakiet informacji, wiedzy, rozwiązań i porad, jakie otrzymujesz podczas hodowania ślimaków pod opieką Polish Snail Holding. Ten model biznesowy, udostępniany innym hodowcom, to przede wszystkim ogromna wiedza praktyczna i doświadczenie w hodowli ślimaków. Wiedza zdobyta przez spółkę PSH na przestrzeni wielu lat własnej hodowli ślimaków, na podejmowanych próbach ale też popełnianych błędach, poparta również wieloma badaniami naukowymi.

4.Materiał zarodowy i pasza 

Zaczynając hodowlę ślimaków musisz mieć ślimaki-reproduktory. To podstawa Twojej działalności i bez dobrego materiału zarodowego po prostu nie wyhodujesz odpowiedniej jakości tych zwierząt. Na tym nie możesz oszczędzać i wybrać jak najlepsze reproduktory dla swojej hodowli. Dlatego wszyscy hodowcy współpracujący z PSH otrzymują zawsze ten sam, sprawdzony w toku wieloletnich badań rodzaj reproduktorów z tego samego źródła.

PSH zapewnia, że reproduktory sprzedawane przez spółkę dają 100-procentową wylęgalność zdrowych i dobrej jakości ślimaków.

Specjaliści Polish Snail Holding poświeciliśmy wiele czasu i energii na odpowiednie dobieranie różnych linii i populacji ślimaków, łączenie ich ze sobą w celu uzyskanie optymalnych reproduktorów z których powstają  stada zarodowe, przekazywane wszystkim hodowcom PSH. Reproduktory PSH mogą zapewnić nawet 800 jaj w jednym kokonie. Średnia nie schodzi zwykle poniżej 200 jaj.

Niezwykle ważne jest też to, czym nasze ślimaki będą karmione. Pokutują niesprawdzone informacje, pojawiające się w internecie, że jakość paszy nie jest ważna lub, że ślimaki mogą jeść rosnące w parku hodowlanym rośliny. Te mity trzeba rozwieść jak najszybciej. Otóż bez dobrze dobranej i niejako „skonstruowanej” paszy nasze ślimaki nie osiągną w szybkim czasie odpowiedniej wielkości i masy.

Natomiast w tym biznesie właśnie o to chodzi, aby w szybkim czasie wyhodować ślimaki jak najlepszej jakości i je sprzedać z zyskiem firmie kontraktującej. Aby hodowla ślimaków była opłacalna, przynosiła hodowcom zyski, ślimaki muszą prawidłowo i szybko rosnąć. Dlatego bardzo ważna jest dobrze przygotowana pasza, którą podajemy ślimakom w czasie tuczu. Musimy przecież osiągnąć szybki i dobry wzrost ślimaków na danym zagęszczeniu terenu. Aby wzrost tych zwierząt był odpowiedni, ślimaki muszą otrzymać specjalnie przygotowaną paszę, zawierającą wszystkie niezbędne składniki, które pomogą w osiągnięciu pożądanego wzrostu hodowanych zwierząt.

W tym celu Polish Snail Holding przygotowało własną paszę dla ślimaków hodowlanych. Jest ona odpowiednio zbilansowana pod kątem osiągnięcia jak najlepszego przyrostu zwierząt w szybkim tempie. Pasza PSH to efekt wielu lat doświadczeń i współpracy elbląskiej firmy z naukowcami i technologami żywienia oraz na doświadczeniach empirycznych firmy Polish Snail Holding.

5.Opieka firmy nad hodowlami ślimaków

Któż nie chciałby zacząć prowadzić zyskownego biznesu pod czujną opieką doświadczonego partnera-mentora? Dzięki temu nie tylko unikniemy początkowych błędów w naszej hodowli ale stosując się do wszystkich wytycznych mamy gwarancję osiągnięcia zysku. Tak właśnie swoich hodowców niejako prowadzi „za rękę” PSH.

Przez cały okres hodowli hodowcy otrzymują od specjalistów Polish Snail Holding cały czas szereg ważnych rad czy wskazówek – specjalnie dla nich jest uruchomiona strona internetowa, gdzie codziennie przekazywane są rady i wskazówki. Dodatkowo zawsze można zgłosić się z jakimkolwiek problemem dotyczącym hodowli ślimaków. Jeśli tylko hodowcy stosują wszystkie wytyczne PSH, nie powinni narzekać na opłacalność swojej inwestycji.

Specjalna strona internetowa to niemal gotowa instrukcja postępowania z hodowanymi ślimakami. Hodowca jest więc tu prowadzony przez PSH niemal „za rękę” – krok po kroku do osiągnięcia zysku.

Codziennie na tej stronie zamieszczane są porady i zalecenia dla hodowców ślimaków. Informacje dotyczą też problemów, które mają inni hodowcy i podawane są na bieżąco rozwiązanie tych kłopotów. Informacje dotyczą też tego, na co hodowcy muszą się przygotować w danym cyklu hodowlanym, co powinni zrobić, a czego unikać.

Rozpoczynając nową działalność gospodarczą, tym bardziej związaną z hodowlą zwierząt, warto wejść w ten biznes niejako „z osłoną” sprawdzonego i doświadczonego partnera, który wskaże jak uniknąć kardynalnych błędów oraz osiągnąć maksymalny zysk z naszej pracy. Dlatego decydując się na hodowlę ślimaków warto postawić na współpracę z doświadczoną i sprawdzoną w Polsce i Europie firmą, jaką bez wątpienia jest Polish Snail Holding.

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.