Przedstawiciel Polish Snail Holding na rozmowach we Włoszech

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #35 - Przedstawiciel Polish Snail Holding na rozmowach we Włoszech

Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding przebywa obecnie we Włoszech. Prowadzi tam rozmowy na temat tegorocznej kontraktacji wyhodowanych ślimaków. Warto dodać, że produkty firmy Polish Snail Holding są znane i cenione w Italii.

Włochy, to obok Francji czy Hiszpanii jeden z największych europejskich rynków zbytu hodowlanego ślimaka jadalnego. Polska jest natomiast jednym z głównych eksporterów mięsa tego zwierzęcia do krajów zachodniej Europy, gdzie ślimaki stanowią znany i ceniony przysmak kulinarny.

Dlatego Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding – lidera w produkcji gotowych do spożycia produktów z mięsa ślimaka, przebywa obecnie we Włoszech, w sprawie tegorocznej kontraktacji ślimaków przez włoskich partnerów polskiej spółki.

- Włochy to ważny dla nas rynek zbytu. Obecnie prowadzimy negocjacje handlowe w sprawie wprowadzenia do włoskich sieci handlowych naszych kolejnych produktów opartych na mięsie ślimaków, czyli puszek z mięsem oraz ślimaków w zalewie - mówi Paweł Piwowarski z Polish Snail Holding.

Polish Snail Holding

Polish Snail Holding (PSH) jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

PSH jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

 

Polish Snail Holding
ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg
tel. kom +48 601 167 524
email:biuroprasowe@polishsnailholding.com,
www.polishsnailholding.com

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.