Polish Snail Holding rozpoczął skup ślimaków

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #22 - Polish Snail Holding rozpoczął skup ślimaków

Polish Snail Holding rozpoczął skup ślimaków.

 

Ważna informacja dla hodowców ślimaków z grupy Polish Snail Holding. Firma rozpoczęła pierwszy etap skupu wyhodowanych zwierząt. Według zapewnień właścicieli przedsiębiorstwa, będzie to kolejny, rekordowy rok dla Polish Snail Holding.

 

W pierwszym etapie firma rozpoczęła skupowanie ślimaków od hodowców, którzy współpracują z Polish Snail Holding dłużej niż jeden rok. Od 20 października br. rozpocznie się natomiast skup ślimaków od nowych hodowców, którzy z Polish Snail Holding współpracują krócej niż 12 miesięcy.

 

- Wynika to z faktu, że nowi hodowcy, współpracujący z nami, potrzebują trochę więcej czasu aby uzyskać wzrost zwierząt odpowiedni do skupu – wyjaśnia Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding. - Bardziej doświadczeni hodowcy już tego czasu aż tyle nie potrzebują.

 

Skup ślimaków odbywa się w centrali południe Polish Snail Holding. 

 

To ma być już kolejny, rekordowy rok dla polskiej firmy.

 

- Polish Snail Holding zakontraktowało znowu rekordową ilość ślimaków, i kolejny raz skupimy największe ilości tych zwierząt w całej Europie środkowej i wschodniej – dodaje Paweł Piwowarski.

 

 

Polish Snail Holding

 

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

 

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

 

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

 

Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

tel. kom +48 601 167 524

email:biuroprasowe@polishsnailholding.com,

www.polishsnailholding.com

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.