Hodowla ślimaków - od czego zacząć?

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #91 - Hodowla ślimaków - od czego zacząć?
Hodowla ślimaków w Polsce to jeden z najciekawszych i perspektywicznych biznesów w Polsce, przyciągający uwagę osób prowadzących działalność w różnych branżach, od produkcji rolniczej przez spożywczą, na osobach planujących odejście z korporacji i "pójście na swoje" kończąc. Z firmą Polish Snail Holding kontaktują się również osoby podejmujące decyzję o zakończeniu pobytu na emigracji i poszukujące pomysłu na nowe życie w rodzinnym kraju. Często takim pomysłem jest właśnie hodowla ślimaków.

Hodowla ślimaków - od czego zacząć?  Pierwszy kluczowy krok to wybór firmy, która zapewni nam skup wyhodowanych zwierząt. W Polsce potentatem w tej branży jest spółka Polish Snail Holding z Elbląga. Firma współpracuje z 200 hodowcami z Polski i Europy. Rocznie skupuje setki ton ślimaków. Jednocześnie codziennie udziela kompletnej i profesjonalnej informacji osobom, które dopiero zdobywają podstawową wiedzę o tej branży. To również ma wpływ na decyzję, czy będziemy posiłkowali się wiedzą "z internetu" czy uzyskamy rzeczową, merytoryczną opinię od osób doświadzonych. Pierwszy pytania mogą Państwo skierować nawet teraz wysyłając zapytanie na adres p.piwowarski@polishsnailholding.com lub skontaktować się pod numerem: Dział Hodowlany, Umów kontraktacyjnych 601 167 524

Hodowla ślimaków - czy to się opłaca? Zauważmy, że trzeba spełniać pewne warunki, aby na hodowli ślimaków zarabiać. Opłacalna działalność zaczyna się od uzyskania rocznie przynajmniej 10 ton tych zwierząt. Trzeba mieć odpowiednią ilość ziemi. Na każdą tonę ślimaków przynajmniej potrzeba powierzchni 2 arów. Niezbędne jest też pomieszczenie, w którym będzie utrzymywana stała temperatura 21 stopni C. Nie może być dostępu światła z zewnątrz. Musimy stworzyć ślimakom odpowiednie warunki do rozrodu. A to tylko część wiedzy jaką trzeba zdobyć aby profesjonalnie prowadzić hodowlę ślimaków. Właśnie współpraca z Polish Snail Holding zapewnia hodowcom regularne wsparcie i wiedzę niezbędną przy prowadzeniu własnej hodowli. 

Hodowla ślimaków - biznes dla Ciebie

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje nowym hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji. PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, badaniami naukowymi.

Skontaktuj się z Nami i zapytaj o szczegóły współpracy

Polish Snail Holding
ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg
tel. 601 167 524

___________________________________

zobacz również:
Polish Snail Holding - oficjalny kanał na YouTube

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.