Chcesz zarabiać na hodowli ślimaków? Weź udział w szkoleniu

Data wpisu: 03.02.2019
Zdjęcie główne #194 - Chcesz zarabiać na hodowli ślimaków? Weź udział w szkoleniu

Jeśli myślisz poważnie o rozpoczęciu hodowli ślimaków, możesz jeszcze wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu, które organizuje firma Polish Snail Holding – europejski lider w tej branży.

Szkolenie praktycznie planowane jest na 23-24 luty br. To szkolenie dla hodowców ślimaków – zainteresowani będą mogli „na żywo” przejść cały proces hodowli tych zwierząt, aby poznać w praktyce wszystkie zasady dotyczące tej hodowli.

Nowe osoby, które są zainteresowane rozpoczęciem takiej działalności, będą mogły skorzystać z jednego szkolenia teoretycznego, które odbędzie się przed szkoleniem praktycznym. W tym celu wymagany jest kontakt z przedstawicielem spółki PSH.

UWAGA! Wszystkie szkolenia dla hodowców są całkowicie bezpłatne. W ramach szkoleń darmowa jest także pomoc konsultantów.

Polish Snail Holding jest znaną i docenianą firmą szkoleniową z zakresu chowu i hodowli ślimaka w skali przemysłowej na całym świecie.

PSH zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy i nie tylko.

Firma wyszkoliła już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

Więcej informacji: https://polishsnailholding.com/hodowla/zostan-hodowca

Kontakt w sprawie szkolenia:

Dział współpracy z hodowcami, dział ds Umów Kontraktacyjnych :
Paweł Piwowarski   |   p.piwowarski@polishsnailholding.com   |   tel: 601 167 524

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.