PSH wśród laureatów Nagród Prezydenta za 2019 r.

Data wpisu: 07.01.2020
Zdjęcie główne #224 - PSH wśród laureatów Nagród Prezydenta za 2019 r.

Polish Snail Holding w grupie laureatów Nagród Prezydenta Elbląga za rok 2019. Tradycyjnie w wieczór Trzech Króli w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbył się Koncert Noworoczny, podczas którego wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności i rozwoju miasta.

Nagrody przyznane zostały w 9 kategoriach. Spółka PSH otrzymała wyróżnienie w kategorii „Przedsiębiorczość i innowacja”.

- To dla nas wielki zaszczyt i honor, że nasza innowacyjna, badawcza i rozwojowa działalność w branży hodowli ślimaków oraz kosmetyków na bazie śluzu ślimaków zostaje doceniona nie tylko w Europie, w Polsce ale również w naszym rodzinnym mieście, w Elblągu – mówił podczas wręczenia nagród Damian Gajewski, prezes zarządu Polish Snail Holding. - Wieloletnie badania, wprowadzone przez nas innowacje, rygorystyczna dbałość o jakość powodują, że właśnie elbląska spółka dostarcza mięso ślimaków do największych odbiorców tego typu produktów w całej Polsce i w Europie. To także tu, w Elblągu, rozpoczęliśmy badania nad śluzem ślimaków a następnie proces wdrażania na polski rynek serii doskonałej jakości kosmetyków zawierającą tą drogocenną dla ludzkiego organizmu substancję. Ta nagroda to dla nas potwierdzenie efektów naszych starań i całej, wieloletniej działalności biznesowej.

Polish Snail Holding - jedyna firma w Polsce skupująca ślimaki od hodowców, przetwarzająca je na produkty, które są rzeczywiście dostępne na rynku. Twórca i właściciel marki Molluscoo. Producent śluzu ślimaka i kosmetyków na bazie tego surowca.

Firma wielokrotnie nagradzana za swą działalność biznesową: "Odkrycie Roku 2017", "Dobra Marka 2018 Jakość*Zaufanie*Renoma", "Żagle Warmii i Mazur- Najlepszy produkt i usługa", nominacje w kategoriach: "Ambasador Innowacyjności", "Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2019","Firma Roku 2019", "Polska Nagroda Innowacyjności 2019".

Przeczytaj o spółce Polish Snail Holding.

https://polishsnailholding.com/o-firmie/polish-snail-holding

Artykuły powiązane

Technologia hodowli ślimaków PSH pomogła uruchomić farmy w RPA

0
09.06.2020

Hodowla ślimaków to potężna gałąź światowego przemysłu spożywczego Hodowla ślimaków na skalę przemysłową, na całym świecie to potężna gałąź gospodarki – spożywczej i kosme...

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.