Coraz więcej chętnych na bezpłatne szkolenia hodowli ślimaków

Data wpisu: 23.09.2019
Zdjęcie główne #217 - Coraz więcej chętnych na bezpłatne szkolenia hodowli ślimaków

Ugruntowana pozycja na rynku, profesjonalizm działania oraz zaufanie hodowców. To elementy składowe, które powodują, że Polish Snail Holding co roku powiększa grono osób współpracujących ze spółką. To widać chociażby po zwiększonej ilości chętnych do udziału w bezpłatnych szkoleniach teoretycznych i praktycznych z zakresu hodowli ślimaków, organizowanych przez spółkę PSH.

- Hodowcy widzą, że w odróżnieniu od innych firm hodowlanych, PSH na rynku niezmiennie funkcjonuję od kilkunastu lat. Organizujemy grupy hodowlane, skupujemy wychodowane według naszych norm i zaleceń ślimaki oraz rozliczamy się rzetelnie z hodowcami. Takie profesjonalne i rzetelne podejście od początku cechuje naszą spółkę oraz procentuje zaufaniem do nas – mówi Damian Gajewski, prezes spółki PSH, europejskiego lidera w hodowli i skupie ślimaków.

Polish Snail Holding odnotowuje zwiększone zainteresowanie chętnych udziałem w szkoleniach teoretycznych i praktycznych dotyczących hodowli ślimaków.

- Rynek hodowli ślimaków w Polsce się profesjonalizuje. Nie dziwi nas więc to, że coraz więcej osób odchodzi od tzw. „wiedzy z internetu” gdzie ktoś komuś doradzi i nie weźmie później za to odpowiedzialności, ale szuka firmy stabilnej, od lat funkcjonującej na rynku, prowadzącej kompleksowe szkolenia i dostarczającej praktycznej wiedzy na temat hodowli ślimaków – dodaje Damian Gajewski. – Co ważne, dającej również gwarancję skupu wychodowanych zwierząt, które spełniają normy PSH.

Kolejne szkolenie teoretyczne i praktyczne planowane jest na listopad br. Zwiększone zainteresowanie hodowlą ślimaków powoduje, że liderzy PSH uczulają, że dla wszystkich chętnych może zabraknąć miejsc.

- Szkolenia organizujemy w siedzibie firmy, w Elblągu. Jednak dla chętnych hodowców mamy przygotowaną pewną pulę materiału zarodowego – czyli naszych, specjalnie hodowanych ślimaków-reproduktorów, które są gwarancją udanej hodowli. Ta pula jest niestety ograniczona, więc jeśli ktoś poważnie myśli o hodowli ślimaków w przyszłym sezonie, powinien nie zwlekać z zapisem na nasze szkolenia – informuje Damian Gajewski.

Wszystkie szkolenia dla hodowców są całkowicie bezpłatne. W ich ramach darmowa jest także pomoc konsultantów, materiały, instrukcje oraz rysunki techniczne.

Polish Snail Holding jest znaną i uznaną firmą szkoleniową z zakresu chowu i hodowli ślimaków w skali przemysłowej na całym świecie.

- Spółka zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy - informuje Paweł Piwowarski, członek zarządu spółki PSH. - Wyszkoliliśmy już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

Szkolenia dla hodowców na przyszły sezon odbywają się w ramach cyklu (trzy szkolenia w cyklu).

Moduł I to szkolenia teoretyczne. Moduł II oraz Moduł III to już zajęcia praktyczne na fermach z wykorzystaniem wiedzy nabytej wcześniej na zajęciach teoretycznych.

Jak więc widać każdy hodowca otrzymuje niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która umożliwia mu samodzielną hodowlę ślimaków. Spółka jednak nie zostawia swoich hodowców bez pomocy i wsparcia przez cały proces hodowlany. Cały czas prowadzone są konsultacje i porady – często udzielane błyskawicznie – przez telefon lub poprzez wiadomości e-mail. Każdy hodowca PSH ma również dostęp do specjalnej platformy internetowej, gdzie codziennie przekazywane są wskazówki, zalecenia oraz ostrzeżenia opracowywane przez specjalistów Polish Snail Holding.

Można więc śmiało powiedzieć, że każdy hodowca otrzymuje od PSH pełen pakiet informacji i porad niezbędnych do uzyskania pozytywnych efektów prowadzonej hodowli. Cały czas również otrzymuje pomoc i wsparcie od firmy, na każdym etapie swojej działalności hodowlanej.

- Nie pozostawiamy hodowców samych sobie. Zależy nam, aby uzyskiwali jak najlepsze efekty w swoich hodowlach. Od tego przecież zależy także nasza działalność, ponieważ chcemy skupywać ślimaki jak najlepszej jakości. Dlatego bardzo dbamy o to, aby nasi hodowcy, wyposażeni w jak najlepszą wiedzę, pomoc i nasze wsparcie odnosili w tej branży sukces – dodaje Damian Gajewski.

Zapisać się na bezpłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne można tu:

Dział współpracy z hodowcami, dział ds. Umów Kontraktacyjnych :
Paweł Piwowarski   |   p.piwowarski@polishsnailholding.com   |   tel: 601 167 524

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.