Trwają szkolenia hodowców Polish Snail Holding

Data wpisu: 16.06.2016
Zdjęcie główne #73 - Trwają szkolenia hodowców Polish Snail Holding

Pomału zbliża się otwarcie kolejnego sezonu hodowli ślimaków. Polish Snail Holding – lider w produkcji produktów spożywczych na bazie mięsa ślimaka w Polsce prowadzi dla hodowców bezpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne.

Do szkoleń, organizowanych przez firmę Polish Snail Holding przystąpiło kilkudziesięciu hodowców ślimaków z całej Polski. Zajęcia dotyczą teorii i praktyki hodowli tych zwierząt. Co ciekawe, firma umożliwia także szkolenia indywidualne, nawet dla pojedynczych osób.

- Obecnie szkolimy kilkudziesięciu hodowców z całej Polski – mówi Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding. – Zajęcia są u nas całkowicie bezpłatne. Proponujemy hodowcom wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne na naszej fermie ślimaków. W ten sposób uczymy, przekazując naszą wiedzę, zasad hodowli ślimaków. Przygotowujemy naszych hodowców do tego, aby działalność przyniosła im jak największe zyski.

W odróżnieniu od innych firm, zajmujących się skupem ślimaków hodowlanych, Polish Snail Holding nie pobiera żadnych opłat za szkolenia.

– Gwarantujemy, że chętni, którzy do nas się zgłoszą, zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowym, teoretycznym i praktycznym, dzięki któremu poznają wszystkie aspekty związane z opłacalną hodowlą ślimaków. Nowym hodowcom objaśnimy zasady obsługi stołu reprodukcyjnego, prawidłowego podawania paszy, przygotowywania różnych mieszanek ziemi do składania jaj, technik testowania wilgotności ziemi, wydobywaniem i przekładaniem jaj do inkubacji – wyjaśnia Damian Gajewski.

Polish Snail Holding cały czas stara się wprowadzić do Polski i upowszechnić modę na spożywanie ślimaków. Stąd niezwykła dbałość o najwyższą jakość uzyskiwanego mięsa tych zwierząt. Dlatego firma przekazuje hodowcom swoją wiedzę i uczy najlepszej technologii hodowli ślimaków.

- Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w hodowli ślimaków – teoretycznym i praktycznym. Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie prowadząc od 9 lat, z sukcesami, setki hodowców kontraktacyjnych i nadzorując ich hodowle. Szkolenia prowadzimy właśnie po to, aby osoby, które dopiero chcą zacząć swoją biznesową przygodę z hodowlą ślimaków, wiedziały jak rozpocząć taką działalność – dodaje Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding. – Hodowcom oferujemy ślimaki z naszej specjalnej linii genetycznej, które zapewniają odpowiedni wzrost, doskonałą jakość mięsa i bardzo dobrą rozrodczość, oraz przygotowujemy  do samodzielnego prowadzenia tego biznesu.

Polish Snail Holding usprawniło hodowlę ślimaków w Polsce, nadając temu przedsięwzięciu odpowiednio wysokie standardy produkcji.

- Wszyscy nasi hodowcy otrzymują ten sam materiał zarodowy, te same rośliny do wysiania, takie same pasze dla ślimaków. Cała hodowla odbywa się pod czujnym nadzorem Polish Snail Holding. To jeden, wspólny, sprawdzony model biznesowy w tej branży – mówi Damian Gajewski. - Musimy wiedzieć, co skupujemy, jaka jest tego jakość. Co sprzedamy później konsumentom.

Osoby chętne do podjęcia współpracy przy hodowli ślimaków z firmą Polish Snail Holding, mogą przesyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail:info@polishsnailholding.com

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.