Sukces PSH na Małopolskich Dniach Wina

Data wpisu: 01.01.2017
Zdjęcie główne #71 - Sukces PSH na Małopolskich Dniach Wina

Sukcesem zakończyła się wizyta przedstawicieli elbląskiej firmy Polish Snail Holding w Krakowie na Małopolskich Dniach Wina. PSH otrzymała prestiżową nagrodę „Laur Publiczności”, a miłośnicy wina z wielkim uznaniem wypowiadali się o ślimakach, jako znakomitym dodatku do tego szlachetnego trunku.

23 listopada br. w Krakowie odbywały się Małopolskie Dni Wina, które przyciągnęły producentów oraz smakoszy  i znawców tego trunku z całego regionu. Na imprezie gościli również przedstawiciele firmy Polish Snail Holding, promując swój produkt - „Escargot – Ślimaki w sosie własnym”.

Co mają wspólnego ślimaki z winem? Okazuje się, że bardzo dużo.

- To przede wszystkim znane na całym świecie połączenie doskonałego wina ze smakiem potraw ze ślimaków. Na wielu europejskich stołach, w wielu ekskluzywnych restauracjach, do wina podaje się właśnie przekąski ze ślimaków. Smak tego mięsa doskonale współgra z aromatem doskonałego wina – informuje Paweł Piwowarski, z firmy Polish Snail Holding. - Także w wielu winiarniach i restauracjach w Polsce można już zamówić ślimaki do wina.

Podczas Małopolskich Dni Wina odbyła się również degustacja przygotowanych potraw, z wykorzystaniem mięsa tych zwierząt, dostarczonego przez firmę Polish Snail Holding.

Ślimaki w puszce znalazły uznanie w oczach, a właściwie kubkach smakowych zwiedzających imprezę i jej organizatorów. Efektem tego zaś było przyznanie elbląskiej firmie zaszczytnej nagrody „Laur Publiczności” Małopolskich Dni Wina.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ przyznane przez samych uczestników Małopolskich Dni Wina, którzy docenili niezwykłe walory smakowe naszego produktu, czyli puszki „Escargot – ślimaki w sosie własnym” - dodaje Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding.

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.