Polish Snail Holding zaproszony na Warszawskie Forum Biznesowe.

Data wpisu: 07.01.2017
Zdjęcie główne #98 - Polish Snail Holding zaproszony na Warszawskie Forum Biznesowe.

Polish Snail Holding z Elbląga, jako jedna z nielicznych firm otrzymała zaproszenie i uczestniczyła w Warszawskim Forum Biznesowym Polska-Chiny. Wzięli w nim udział przedstawiciele prawie 100 chińskich firm z prowincji Zhejiang. Właściciele Polish Snail Holding spotkanie określają jako perspektywiczne i owocne.

Warszawskie Forum Biznesowe rozpoczęło się od podpisania w hotelu Hilton porozumienia o współpracy pomiędzy PAIiIZ a China Council for the Promotion of International Trade Zhejiang Provincial Committee (CCPIT Zhejiang Provinvcial Committe). Następnie był czas na rozmowy przedstawicieli polskich i chińskich firm.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jako jedna z nielicznych firm w Polsce, zostaliśmy zaproszeni na forum biznesowe z partnerami z Chin .

Odbyliśmy kilka interesujących, biznesowych rozmów z przedstawicielami chińskich firm, które mogą zaowocować poszerzeniem naszej oferty sprzedażowej o nowe kanały  dystrybucyjne  w Chinach.

Prowincja Zhejiang jest ważnym partnerem biznesowym dla Polski. To jedna z najszybciej rozwijających się prowincji Chin. Średni wzrost gospodarczy regionu w 2013 r. wyniósł 8,2 %.

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.