Pokaż swoją hodowlę i zgarnij kosmetyki!

Data wpisu: 05.05.2019
Zdjęcie główne #206 - Pokaż swoją hodowlę i zgarnij kosmetyki!

Nasza zabawa skierowana jest do wszystkich hodowców ślimaków współpracujących z firmą Polish Snail Holding. Polega na wykonaniu zdjęć z własnej hodowli (maksymalnie 15 zdjęć) oraz przesłanie ich na adres poczty elektronicznej PSH. Nagrodą dla najlepszych zdjęć będą trzy zestawy kosmetyków na bazie śluzu ślimaka wyprodukowanych przez markę Molluscoo.

Akcja rozpoczyna się 6 maja br. i potrwa do 31 maja br.

Zabawa adresowana jest do hodowców ślimaków współpracujących z firmą Polish Snail Holding. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 15 zdjęć obrazującą w jak najciekawszy, nietypowy sposób swoją pracę przy hodowli ślimaków oraz samą hodowlę.

Zdjęcia przesyłamy na adres: biuroprasowe@polishsnailholding.com w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. W treść tematu maila: „zabawa PSH”.

Jednocześnie wysłanie w tym celu swoich zdjęć na adres mailowy PSH oznacza wyrażenie zgody autora zdjęć na wykorzystanie ich do celów marketingowych i promocyjnych przez firmę Polish Snail Holding.

Nagrodą za najlepszej jakości zdjęcia oraz wykonane z najciekawszym pomysłem są trzy zestawy kosmetyków wyprodukowanych na bazie śluzu ślimaka przez markę Molluscoo (Grupa PSH) za trzy pierwsze miejsca.

Zasady/regulamin zabawy

  1. W zabawie może wziąć każdy obecnie współpracujący z firma PSH hodowca ślimaków.
  2. Zabawa polega na przesłaniu w okresie od 6 maja br. do 30 czerwca br. maksymalnie 15 zdjęć z własnej hodowli ślimaków na adres mailowy: biuroprasowe@polishsnailholding.com
  3. Każdy uczestnik zabawy może przesłać maksymalnie 15 zdjęć w formacie JPG. Jedno zdjęcie nie powinno przekraczać rozmiaru 1MB. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.
  4. Wysłanie  zdjęć w ramach naszej zabawy oznacza wyrażenie zgody autora zdjęć na wykorzystanie ich do celów marketingowych i promocyjnych przez firmę Polish Snail Holding /bez podawania danych osobowych autora zdjęć/.
  5. Zdjęcia każdej hodowli zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie na facebooku PSH. Wygrają te zdjęcia, które uzyskają najwięcej polubień  na koncie na facebooku https://www.facebook.com/PolishSnailHolding/
  6. O wynikach naszej akcji poinformujemy uczestników drogą mailową oraz na stronie www.polishsnailholding.com

 

Zapraszamy do zabawy

Autor wpisu: PSH

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.