Jesteśmy w całej sieci E. Leclerc w Polsce

Data wpisu: 15.12.2016
Zdjęcie główne #83 - Jesteśmy w całej sieci E. Leclerc w Polsce

Gotowe do spożycia ślimaki w puszkach, które produkuje lider tej branży Polish Snail Holding - są już dostępne w ogólnopolskiej sieci sklepów E. Leclerc. To realizacja kolejnego etapu strategii firmy, która chce wprowadzić ślimaki spożywcze do sieci sklepów spożywczych w całym kraju.

Polacy zmieniają swoje upodobania kulinarne i coraz chętniej sięgają po całkiem nowe smaki. Ślimaki, przysmak kuchni francuskiej, podbijają w szybkim tempie również polskie stoły i podniebienia naszych rodaków.

Polish Snail Holding - lider w branży hodowli i dostarczaniu gotowych do spożycia ślimaków, pod własną marką PSH, wprowadza swój produkt do sieci sklepów E. Leclerc. Od teraz przysmaki kuchni francuskiej będzie można kupić w punktach handlowych tej sieci.

- Jesteśmy czołowym producentem tego przysmaku w Polsce. Nasze ślimaki są wolne od konserwantów, barwników i innych polepszaczy smaku. To produkt w pełni naturalny, co gwarantują ekologiczne warunki hodowli. Stawiamy na jakość - bez żadnych kompromisów - mówi Damian Gajewski, prezes Polish Snail Holding. - Nasza firma, jako jedyna w Polsce, posiada sieć własnych hodowli, skup oraz technologię przetwarzania mięsa ślimaka w gotowy produkt do zakupu w sklepach.

Warto również dodać, że produkt Polish Snail Holding można także kupić w sklepach sieci Piotr i Paweł, Sellgros i Makro.

- Weszliśmy do kolejnej sieci handlowej. Rozpoczynamy również rozmowy z kolejnymi marketami w wielu miastach Polski - informuje Damian Gajewski. – Znamy wartość naszego produktu. Jesteśmy przekonani, że dostarczamy Polakom najwyższą jakość mięsa, jaką zachwycają się konsumenci we Francji.

Polish Snail Holding

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje nowym hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji. PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, badaniami naukowymi.

 

Kontakt:

Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

email: info@polishsnailholding.com

www.polishsnailholding.com

Autor wpisu: Polish Snail Holding

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.