PSH wspiera młodych sportowców i inicjatywy społeczne

Data wpisu: 08.12.2019
Zdjęcie główne #220 - PSH wspiera młodych sportowców i inicjatywy społeczne

Polish Snail Holding jest firmą odpowiedzialną społecznie. Od wielu już lat elbląska spółka działająca w branży hodowli i przetwórstwa mięsa ślimaków wspiera aktywnie rozmaite inicjatywy lokalne, służące społeczeństwu. PSH otacza również opieką młodych, utalentowanych sportowców zajmujących się uprawianiem zapasów.

Tak też było w tym roku, gdy spółka Polish Snail Holding aktywnie wsparła organizowane w Elblągu mistrzostwa w zapasach młodzieży z terenu województwa warmińsko- mazurskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Ponadto PSH sponsorował również wyjazd utalentowanych młodych zawodników z Elbląga na mistrzostwa Polski w zapasach organizowanych w Raciborzu.

- Wspieramy sport młodzieżowy, szczególnie zapasy. Uważamy, że to świetna, ogólnorozwojowa dyscyplina dla młodych ludzi – mówi Paweł Piwowarski ze spółki Polish Snail Holding. – Od lat pomagamy właśnie sekcji zapaśniczej klubu Olimpia Elbląg.

Taka współpraca na linii PSH – młodzi zapaśnicy trwa już od wielu lat. Przypomnijmy, że od roku 2016 Polish Snail Holding oraz należąca do PSH marka Molluscoo współfinansowały kolejne edycje Memoriału im. Tadeusza Jaworskiego i Wiesława Tańczyna w Zapasach „Styl Klasyczny”. Fundowały również nagrody dla zawodników.

To nie jedyny przejaw działalności odpowiedzialnej społecznie elbląskiej spółki. Warto dodać, że Polish Snail Holding również wspierał finansowo budowę „Domu pod Cisem” w Elblągu. Obiekt ma służyć społeczeństwu miasta jako ośrodek integracji sąsiedzkiej i społecznej. W Domu pod Cisem mieści się Centrum Integracji Społecznej (CIS) i Dom Sąsiedzki.

- Cieszymy się, że inwestycja dobiegła końca i będzie służyła wszystkim mieszkańcom Elbląga i najbliższych okolic. Dziękujemy za zaproszenie na oficjalne otwarcie – mówi Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding w Elblągu.

Więcej informacji o PSH na www.polishsnailholding.com

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.